“Az Úr érkezése” országos ökumenikus szavalóverseny, Nyíregyháza, Kossuth Lajos Evangélikus Gimnázium
Kozma Henriett, különdíj
felkészítő tanár: Veressné Balogh Katalin
Bendegúz Gyermek-és Ifjúsági Akadémia nyelvÉSZ tanulmányi versenyének megyei fordulója
Papp Ádám 1.osztályos 5.helyezés
Tóth Máté Alex 3.osztályos 1.helyezés
Nyiri Anna Sára 3.osztályos 3.helyezés
Kádár Dominik 3.osztályos 7.helyezés
felkészítő tanár: Fehér Erzsébet
Bendegúz NYelvÉSz országos döntő
Tóth Máté ( középmezőny) 3. osztály
Felkészítő tanár: Fehér Erzsébet
Bolyai Anyanyelvi verseny megyei döntő:
(megyei verseny)
11. helyezés: 3. osztály
Csenger Mesemondó Verseny
(körzeti verseny)
Bulyáki Levente 2. o. – különdíj
felkészítő tanár: Némediné Sarkadi Hajnalka
XIV. „Cultura Nostra” kárpát-medencei középiskolai történelmi csapatverseny
Megújulási törekvések a megosztott Magyarországon – Magyarország művelődéstörténete 1526-1635 között
országos 16. helyezés ( 244 csapatból )
csapattagok: Bíró Gergő, Bulyáki Ádám, Nyíri Kinga
felkészítő tanár: Király Katalin
Gloria Victis Kárpát-medencei középiskolai történelmi verseny
2 pályamű: elbírálásuk folyamatban (Biró Gergő Csaba, Bulyáki Ádám, Dobronyi Mónika, Csorba Csaba, Lakatos Filip, Mihácsi Attila)
felkészítő tanár: Király Katalin
Gyorsan számoló verseny
Fábián Andor és Kádár Balázs 3. osztályos tanuló 4. helyezést ért el Mátészalkán
Felkészítő tanár: Sarkadiné Varga Judit és Fehér Erzsébet
„Luxemburgi Zsigmond és kora” országos középiskola történelem verseny
245 résztvevőből
Török Barbara 11. osztályos tanuló 28.
Szűcs Gusztáv 11. oszt. tanuló 29.
Nyíri Fanni 11. oszt. tanuló 36. helyezést ért el
felkészítő tanár: Fodorné Nyiregyházi Edit
A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület Szatmár-Beregi Helyi csoportjának versenyén
“A Búbosbanka” rajzpályázatán Csorba Csaba III. helyezést ért el.
Mi fán terem?
Országos csapatverseny szólások és közmondások körében a 14+-os kategóriában 16 csapatból a “Szómágusok Titkos Társasága” 2. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Bulyáki Ádám, Csorba Csaba, Kovács Anett, Kozma Henrietta és Török Barbara.
felkészítő tanár: Veressné Balogh Katalin
Nyíregyháza, Wesselényi Miklós Szakközépiskolában rendezett teremlabdarúgó torna
A csapatban minden évfolyamot képviselte egy vagy több diák. A tornán csoportból továbbjutva a legjobb 8 közül estünk ki.
felkészítő tanár: Ascsillán László
Szépen olvasó verseny, Móricz-napok
(körzeti verseny)
Papp Ádám 1. osztály 2. helyezés
Molnár Gabriella 2. osztály 1. helyezés
Nyíri Anna Sára 3. osztály 1. helyezés
Tudásbajnokság
1 osztály: Papp Ádám 2. helyezés, magyar nyelv 2. osztály: Szállási Blanka 2. helyezés matematikából 7. helyezés magyar nyelvből Szűcs Attila 12. helyezés matematikából 3. osztály: Nyiri Sára 8. helyezés magyar nyelvből